Coral Чаршаф

1.390 ден

Out of Stock

Освежете го вашиот дом со декоративниот Coral чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Нема на залиха

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Coral чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Coral за на маса:

Димензии: 40 х 100 cm.

Дополнителни карактеристики на чаршавот Coral за на маса:

Материјал: 60% памук, 35% полиестер;
Одржување: се пере на 30 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Coral tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

 

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Coral чаршаф

Coral Чаршаф

1.390 ден

Нема на залиха