Manufacture Collier – длабок сад

4.290 ден

1 на залиха

Опис

Мат површина со впечатлива структура и модерни бои: вазните Collier и украсните елементи се навистина уникатни. Различните големини и бои ги прават совршени за мешање и усогласување едни со други, а исто така додаваат хармоничен допир во вашиот дом. Садот е идеален за сервирање овошје. Тоа е исто така прекрасен белег кога едноставно се користи како декоративен елемент. Почестете ги вашите гости со избрани, прекрасни украси од Villeroy & Boch.

Материјал: премиум порцелан
Димензии: 27,3 см
Не се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Manufacture Collier - длабок сад

4.290 ден

1 на залиха