Old Luxembourg Brindille – чинија за салата (сина)

1.390 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1042072641 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Особено е наменета за салати. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Димензија: 22 cm

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - чинија за салата (сина)

1.390 ден

Нема на залиха