Olivo Чаршаф

2.190 ден4.790 ден

Освежете го вашиот дом со декоративниот Olivo чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Исчисти

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Olivo чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Olivo :

Димензии: 50 х 140 см и 130 х 170 cm.

Дополнителни карактеристики на чаршавот Olivo :

Материјал: 100% памук;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Olivo tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

 

Дополнителни информации

Големина

130 cm x 170 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Olivo Чаршаф

Olivo Чаршаф

Select Options
Исчисти