Scotch Whisky – чаша за виски

2.390 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Капацитет: 400 ml

8 на залиха

SKU: 1136273551 Категории: , ,

Description

Чаша за виски изработено од кристално стакло. Безбедно е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Капацитет: 400 ml

Како што самото име кажува, колекцијата Scotch Whisky се состои од производи наменети за љубителите на овој тип на пијалок. Производите се изработени од кристално стакло, спојувајќи го квалитетот со специјалните техники на обликување и создавање на формата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scotch Whisky - чаша за виски

2.390 ден

8 на залиха