Spring Fantasy – длабок сад

1.890 ден

Out of Stock

Дијаметар: 17.5 cm

Нема на залиха

Description

Прекрасна велигденска чинија која припаѓа на колекцијата Spring Fantasy на германската фабрика за порцелан Villeroy & Boch. Неговиот декор ќе ги воодушеви очите и ќе ја загрее душата. Направена е од квалитетен порцелан со брановиден раб.

Дијаметар: 17.5 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Fantasy - длабок сад

1.890 ден

Нема на залиха