Coral Чаршаф

1.390 ден

  • Димензии: 40 х 100 см
  • Материјал: 60% памук, 35% полиестер
  • Одржување: се пере на 30 степени

1 на залиха

SKU: 2756840 Категорија:

Description

Димензии: 40 х 100 см
Материјал: 60% памук, 35% полиестер
Одржување: се пере на 30 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Coral Чаршаф

1.390 ден

1 на залиха