Colourful Spring – чајник

6.697 ден

2 на залиха

SKU: 1486630460 Категории: , ,

Description

Безвременски убавата колекција „Шарена пролет“ ќе ве воодушевува во текот на целата година со деликатните кокичиња и разнобојни пеперутки кои даваат на колекцијата весели бои и го осветлуваат секој момент.

Уживајте во овој пролетен дизајн секој ден одново.

Капацитет: 1,3 L

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - чајник

6.697 ден

2 на залиха