декоративно

20 Products

Filters
Done
 • Arena Чаршаф за на маса -40% Off
  1.314 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Arena чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Bistro Olivo Подметач -40% Off
  449 ден

  Декорирајте ја вашата трпеза со Bistro Olivo подметач за поубав и поелегантен изглед!

 • Coral чаршаф Out of Stock
  1.390 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Coral чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Linnen Pure платнена салвета Out of Stock
  894 ден1.490 ден

  Украсете ги вашите чинии со уникатната Linnen Pure платнена салвета, која не само што ќе ја обогата вашата трпеза туку ќе и даде еден нов совршен изглед за уживање!

 • Linnen Чаршаф Out of Stock
  7.674 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Linnen чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Love Flowers Подметач Out of Stock
  459 ден

  Декорирајте ја вашата трпеза со Love Flowers подметач за поубав и поелегантен изглед!

 • Love Flowers Подметач Out of Stock
  1.090 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Love Flowers чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Maritim навлака за перница -40% Off
  954 ден

  Декорирајте го вашиот кревет со Maritim навлаката за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

 • Maritim Чаршаф за на маса Out of Stock
  1.314 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Maritim чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Olivo Чаршаф
  2.190 ден4.790 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Olivo чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Out of Stock
  1.903 ден

  Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

 • Pompeji чаршаф Out of Stock
  5.994 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот Pompeji чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Romance чаршаф Out of Stock
  3.149 ден

  Освежете го вашиот дом со декоративниот чаршаф Romance, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

 • Sea Flowers навлака за перница Out of Stock
  1.690 ден

  Декорирајте го вашиот кревет со Sea Flowers навлака за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

 • -35% Off
  972 ден

  Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите и украсите од оваа колекција се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Додадете малку сјај на вашата празнична трпеза и уживајте во празничните моменти со вашите најблиски.…

 • -20% Off
  2.762 ден

  Колекцијата Toy’s Fantasy ги враќа убавите спомени од детството со своите уникатни и совршени парчиња во божиќни бои. Создава празнична атмосфера и е совршена за празнична декорација во вашиот дом или за подарок.   Димензии: 32×48 cm. Материјал: памук, полиестер